info@beslertekstil.com.tr
+90 352 322 05 05

KURUMSAL

BEŞLER TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş olarak , maksimum müşteri memnuniyeti  düşüncesi ile şirketimiz, İlk  1997 yılında, 20.000 m2 kapalı alanda 21600  iğ kapasiteli Ring iplik yatırım kararı almış ve üretime başlamıştır  her geçen gün artan talepler doğrultusunda 2002 yılında 14400 iğ ekleyerek büyümeye devam etmiştir.
Sürekli yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yapısıyla pazardaki beklentilere cevap verebilmek adına ikinci tesisi 22 bin m2 kapalı alanda 42432  iğ kapasiteli compact iplik tesisi yatırımı yaparak   2015 yılında hizmet vermeye başlamış ve toplamda 78.432 iğ kapasitesine ulaşmıştır.
Sektörde sahip olduğumuz , modern teknoloji, kalite bilinci ile müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabilmek  sahip olduğumuz en büyük değerdir.


ŞiRKET ViZYONUMUZ
Dünya tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak. 
Her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak. 


ŞiRKET MiSYONUMUZ 
Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile;
Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak, ve teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak. 
insan ve çevre dostu ürün üretmek.


Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile..